Rider 6.4 tamsiai pilka Visas vaizdas

Rider 6.4 juoda (matinė)

Hapro paveiksliukas
Išoriniai matmenys: 192 x 82 x 42 (cm);
Talpa: 410 litrai;
Max kraunamas svoris: 75 kg;
Atidarymas: dvipusis;
Pagaminta: Olandijoje

 

kamei_nuolaida

Nuolaidos kodas yra žodis: DOVANA. Įveskite šį nuolaidos kodą pirkdami bagažinės skersinius puslapyje www.bagazines-skersiniai.lt. Šiuo nuolaidos kodu gali naudotis tik tie, kurie perka bagažinę.

Smulkiau

DĖMESIO!!! Ši prekė Jums bus paruošta ir išsiųsta per 7-ias dienas

359,00 €

Sumažinta kaina!

-40,00 €

399,00 €

Hapro Rider - Jūsų pastovus ir stabilus partneris kelyje

Hapro Rider - Jūsų pastovus ir stabilus partneris kelyje. Ypatingas  dėmesys buvo skiriamas stogo bagažinės solidžiai išvaizdai, patikimumui, saugumui ir naudojimo patogumui. Tai vertinga investicija į nerūpestingą ir saugią kelionę su daug erdvės papildomam bagažui

Stogo bagažinės lengvas atidarymas

Bagazines-Hapro-lankstai-MStogo bagažinės atidarymą užtikrina specialūs lankstai. Kai stogo bagažinė yra atidaryta, šie lankstai stipriai laiko stogo bagažinės dangtį ir neleidžia jam užsidaryti. Šių lankstų pagalba Jūs lengvu rankos truktelėjimu uždarysite stogo bagažinę.


Stogo bagažinės tvirtinimas prie skersinių

BAGAZINES-HAPRO-PROBOX-TVIRTINIMAS-M-Easy-Fit-1   BAGAZINES-HAPRO-PROBOX-TVIRTINIMAS-M-Easy-Fit-2   BAGAZINES-HAPRO-PROBOX-TVIRTINIMAS-M-Easy-Fit-3   BAGAZINES-HAPRO-PROBOX-TVIRTINIMAS-M-Easy-Fit-4   BAGAZINES-HAPRO-PROBOX-TVIRTINIMAS-M-Easy-Fit-5   BAGAZINES-HAPRO-PROBOX-TVIRTINIMAS-M-Easy-Fit-6   BAGAZINES-HAPRO-PROBOX-TVIRTINIMAS-M-Easy-Fit-7   BAGAZINES-HAPRO-PROBOX-TVIRTINIMAS-M-Easy-Fit-8   BAGAZINES-HAPRO-PROBOX-TVIRTINIMAS-M-Easy-Fit-9

Premium-Fit-zenkliukas


Unikali ir patentuota Easy-Fit stogo bagažinių tvrtinimo sistema padės Jums saugiai, patikimai ir lengvai pritvirtinti stogo bagažinę prie stogo skersinių. Ši stogo bagažinių tvirtinimo sistema leis Jums vienu rankos riešo judesiu pritvirtinti stogo bagažinę. Video čia...


Stogo bagažinės centrinė rakinimo sistema

Central-lockCentrinė rakinimo sistema yra labai aktuali ir reikalinga stogo bagažinėms, kurios atsidaro iš šono. Esant centrinei rakinimo sistemai, Jūs lengvai galėsite atrakinti stogo bagažinę. Netaisyklingai uždarius stogo bagažinę, centrinė rakinimo sistema neleis Jums užrakinti stogo bagažinės ir ištrukti raktelio.


Stogo bagažinės metaliniai sustiprinimai

metal_tvirtinimas
Stogo bagažinės dugnas yra sustiprintas metalinėmis juostomis, todėl šio gaminto stogo bagažinės laikomos labai tvirtomis.


 Stogo bagažinės testai

Adac-testas
Šios stogo bagažinės gamybos metu yra nuolatos testuojamos. Šio tipo stogo bagažinės puikiai atlaiko avarijų imitavimo, praktiškumo, patikimumo ir stabilumo testus.


Stogo bagažinės maksimalus krovinio svoris

Maksimalus-svoris
Į šią bagažinę galima sudėti daiktų, kurių bendras svoris yra net 50kg. Tai tikrai yra daug ir visiškai pakanka į kelionę susiruošusiai tradicinio dydžio šeimai.


 Stogo bagažinės plastiko sudėtis

Probox-plastiko-sudetis
Stogo bagažinės Rider yra gaminamos iš atsparaus šalčiui ir ultravioletiniams spinduliams ABS/ASA tipo plastiko.

 


Garantija stogo bagažinei

Probox-garantijaŠioms bagažinėms yra suteikiama net 2 metų garantija.

 

 

  • Spalva: Tamsiai pilka (matinė)
  • Talpa: 410 litrai
  • Max krovinio svoris: 50 kg
  • Bagažinės svoris: 17 kg
  • Pagaminimo šalis: Olandija
  • Bagažinės išmatavimai (išoriniai): 192 x 82 x 42 cm
  • Bagažinės išmatavimai (vidiniai): 187 x 77 x 42 cm
  • Atidarymas Dvipusis

Susisiekite su mumis

Mūsų karštoji linija veikia 24/7

Telefonas:+370 687 48992

Susisiekite su mūsų karštąja linija
Nuo uodų