Zenith 6.6 Balta Visas vaizdas

Zenith 6.6 Balta

Hapro paveiksliukas
Išoriniai matmenys: 191 x 80 x 37 (cm);
Vidiniai matmenys: 186x75x36 (cm);
Talpa: 360 litrai;
Max kraunamas svoris: 75 kg;
Atidarymas: dvipusis;
Pagaminta: Olandijoje

Smulkiau

DĖMESIO!!! Ši prekė Jums bus paruošta ir išsiųsta per 7-ias dienas

540,00 €

Sumažinta kaina!

-40,00 €

580,00 €

Stogo bagažinė Zenith 6.6 - elegantiška, estetiška, prestižinė ir patikima. Jei pasirinksite Hapro Zenith, tai pasirinksite puikų dizainą, ilgaamžiškumą ir komfortą

Hapro Zenith modernaus dizaino įspūdingas rezultatas. Įdomios bagažinės formos kreivės ir patrauklūs aspektai Hapro Zenith padaro labai aerodinamišką ir malonią akiai. Blizgantis, lakuotas bagažinės paviršius, aukščiausios kokybės plastikas, kuris atsparus UV ir atspari smūgiams, tai derinys, kuris išlaiko savo grožį ir patikimumą ištisus metus.

Stogo bagažinės lengvas atidarymas

Bagazines-Hapro-lankstai-MStogo bagažinės atidarymą užtikrina specialūs lankstai. Kai stogo bagažinė yra atidaryta, šie lankstai stipriai laiko stogo bagažinės dangtį ir neleidžia jam užsidaryti. Šių lankstų pagalba Jūs lengvu rankos truktelėjimu uždarysite stogo bagažinę.


Stogo bagažinės tvirtinimas prie skersinių


BAGAZINES-HAPRO-Zenith-TVIRTINIMAS-M-master-Fit-1   BAGAZINES-HAPRO-Zenith-TVIRTINIMAS-M-premium-Fit-2   BAGAZINES-HAPRO-Zenith-TVIRTINIMAS-M-premium-Fit-2   BAGAZINES-HAPRO-Zenith-TVIRTINIMAS-M-premium-Fit-2   BAGAZINES-HAPRO-Carver-TVIRTINIMAS-M-master-Fit-5   BAGAZINES-HAPRO-Carver-TVIRTINIMAS-M-master-Fit-6

Norėdami matyti paveikslėlį didesnį, prašoma paspausti ant jo

Premium-Fit-zenkliukas
Unikali ir patentuota naujoji Premium-Fit stogo bagažinių tvrtinimo sistema padės Jums saugiai, patikimai ir lengvai pritvirtinti stogo bagažinę prie stogo skersinių. Ši stogo bagažinių tvirtinimo sistema leis Jums vienu rankos riešo judesiu pritvirtinti stogo bagažinę. Video čia...


Stogo bagažinės centrinė rakinimo sistema


Central-lockCentrinė rakinimo sistema yra labai aktuali ir reikalinga stogo bagažinėms, kurios atsidaro iš šono. Esant centrinei rakinimo sistemai, Jūs lengvai galėsite atrakinti stogo bagažinę. Netaisyklingai uždarius stogo bagažinę, centrinė rakinimo sistema neleis Jums užrakinti stogo bagažinės ir ištrukti raktelio.

 


Stogo bagažinės metaliniai sustiprinimai


metal_tvirtinimas
Stogo bagažinės dugnas yra sustiprintas metalinėmis juostomis, todėl šio gaminto stogo bagažinės laikomos labai tvirtomis.


 Stogo bagažinės testai

Adac-testas
Šios stogo bagažinės gamybos metu yra nuolatos testuojamos. Šio tipo stogo bagažinės puikiai atlaiko avarijų imitavimo, praktiškumo, patikimumo ir stabilumo testus.


Metallic dažai

Metallic_Finish
Šios bagažinės yra dažytos automobiliniais dažais ir padengtos laku (kaip kad automobilis). Todėl šios bagažinės yra daug atsparesnės atmosferos poveikiui. O sumontavus šią bagažinę ant automobilio stogo, vaizdas tiesiog -SUPER!

 


Stogo bagažinės maksimalus krovinio svoris

Maksimalus-svoris
Į šią bagažinę galima sudėti daiktų, kurių bendras svoris yra net 75kg. Tai tikrai yra daug ir visiškai pakanka į kelionę susiruošusiai tradicinio dydžio šeimai.


 Stogo bagažinės plastiko sudėtis

Probox-plastiko-sudetis
Stogo bagažinės Hapro, yra gaminamos iš atsparaus šalčiui ir ultravioletiniams spinduliams ABS/PMMA tipo plastiko.
Garantija stogo bagažinei

Probox-garantijaŠioms bagažinėms yra suteikiama net 5 metų garantija.

 

  • Spalva: Balta (blizgi lakuota)
  • Talpa: 360 litrai
  • Max krovinio svoris: 75 kg
  • Bagažinės svoris: 19 kg
  • Pagaminimo šalis: Olandija
  • Bagažinės išmatavimai (išoriniai): 191 x 80 x 37 cm
  • Bagažinės išmatavimai (vidiniai): 186 x 75 x 36 cm
  • Atidarymas Dvipusis


Susisiekite su mumis

Mūsų karštoji linija veikia 24/7

Telefonas:+370 687 48992

Susisiekite su mūsų karštąja linija
Nuo uodų