Corvara S 475 Silver | KAMEI Visas vaizdas

Corvara S 475 Silver | KAMEI

Kamei paveiksliukas
Išoriniai matmenys: 230 x 75 x 41 cm;
Vidiniai matmenys: 218 x 65 x 37 cm;
Talpa: 475 litrai;
Max kraunamas svoris: 94 kg;
Atidarymas: dvipusis;
Pagaminta: Vokietijoje

Smulkiau

DĖMESIO!!! Ši prekė Jums bus paruošta ir išsiųsta per 7-ias dienas

665,00 €

Sumažinta kaina!

-50,00 €

715,00 €

Mes nieko neįrodinėsime

Stogo bagažinė Kamei Corvara S475, tiesiog - GERA BAGAŽINĖ

Tai bagažinė kurios pagrindu yra gaminamos oficialios Mercedes Benz ir Audi stogo bagažinės

Atostogos tik tapo dar patrauklesnės su naująja stogo bagažine Kamei Corvara s475. Atspindinti šiuolaikinių automobilių dizainą, gaminama dviejų spalvų, abu Corvara bagažinių modeliai yra įtikinamai erdvūs ir turi itin greitą ir bei lengvą tvirtinimo sistemą. Dėka naujoviškos ClickFix tvirtinimo sistemos, kuri šiuo metu, Pasaulyje yra moderniausia stogo bagažinių tvirtinimo sistema. Corvara serijos stogo bagažinės yra gaminamos su įrengta ir patentuota DuoLift atidarymo sistema. Stogo bagažinė yra taip lengva atidaroma tiek iš kairės, tiek iš dešinės pusės. Be to, bagažinės centrinis užraktas su saugiu užrakinimo mechanizmu užtikrina optimalią Jūsų bagažo apsaugą. Dabar, keliauti yra dar smagiau ir patogiau

Stogo bagažinės lengvas atidarymas

Bagazines-Hapro-lankstai-MStogo bagažinės atidarymą užtikrina specialūs DUJINIAI lankstai. Kai stogo bagažinė yra atidaryta, šie lankstai stipriai laiko stogo bagažinės dangtį ir neleidžia jam užsidaryti. Šių lankstų pagalba Jūs lengvu rankos truktelėjimu uždarysite stogo bagažinę.


Stogo bagažinės tvirtinimas prie skersinių
BAGAZINES-KAMEI-OYster-TVIRTINIMAS-M-ClickFix   BAGAZINES-KAMEI-OYster-TVIRTINIMAS-M-ClickFix-M   BAGAZINES-KAMEI-OYster-TVIRTINIMAS-M-ClickFix-M   BAGAZINES-KAMEI-OYster-TVIRTINIMAS-M-ClickFix-M   BAGAZINES-KAMEI-OYster-TVIRTINIMAS-M-ClickFix   BAGAZINES-KAMEI-OYster-TVIRTINIMAS-M-ClickFix-M

Norėdami matyti paveikslėlį didesnį, prašoma paspausti ant jo

ClickFix-zenkliukas
Unikali ir patentuota naujoji Click-Fix stogo bagažinių tvrtinimo sistema padės Jums saugiai, patikimai ir lengvai pritvirtinti stogo bagažinę prie aerodinaminių stogo skersinių. Ši stogo bagažinių tvirtinimo sistema leis Jums sutaupyti vietos ant skersinių, todėl Jūs galėsite ant skersinių sumontuoti dar ir dviračių laikiklį.


Stogo bagažinės centrinė rakinimo sistema

Central-lockCentrinė rakinimo sistema yra labai aktuali ir reikalinga stogo bagažinėms, kurios atsidaro iš šono. Esant centrinei rakinimo sistemai, Jūs lengvai galėsite atrakinti stogo bagažinę. Netaisyklingai uždarius stogo bagažinę, centrinė rakinimo sistema neleis Jums užrakinti stogo bagažinės ir ištrukti raktelio.


 Stogo bagažinės testai

Adac-testas
Šios stogo bagažinės gamybos metu yra nuolatos testuojamos. Bagažinės OYster atitinka visus GS saugumo reikalavimus. Šios stogo bagažinės puikiai atlaiko avarijų imitavimo, praktiškumo, patikimumo ir stabilumo testus.


Stogo bagažinė nudažyta metallic dažais

Metallic_Finish
Šios bagažinės yra dažytos automobiliniais dažais ir padengtos laku (kaip kad automobilis). Todėl šios bagažinės yra daug atsparesnės atmosferos poveikiui. O sumontavus šią bagažinę ant automobilio stogo, vaizdas tiesiog -SUPER!


Stogo bagažinės maksimalus krovinio svoris

Maksimalus-svoris
Į šią bagažinę galima sudėti daiktų, kurių bendras svoris yra net nuo 75kg iki 94kg. Tai tikrai yra daug ir visiškai pakanka į kelionę susiruošusiai tradicinio dydžio šeimai.


 Stogo bagažinės plastiko sudėtis

Probox-plastiko-sudetis
Stogo bagažinės Corvara, yra gaminamos iš atsparaus šalčiui ir ultravioletiniams spinduliams PMMA tipo plastiko.


Garantija stogo bagažinei

Probox-garantijaŠioms bagažinėms yra suteikiama net 6 metų garantija.

  • Spalva: Sidabrinė (blizgi lakuota)
  • Talpa: 475 litrai
  • Max krovinio svoris: 90 kg
  • Bagažinės svoris: 19 kg
  • Pagaminimo šalis: Vokietija
  • Bagažinės išmatavimai (išoriniai): 230 x 75 x 41 cm
  • Bagažinės išmatavimai (vidiniai): 218 x 65 x 37 cm
  • Atidarymas Dvipusis


Susisiekite su mumis

Mūsų karštoji linija veikia 24/7

Telefonas:+370 687 48992

Susisiekite su mūsų karštąja linija
Nuo uodų