SPECIALIOS Bagaziniunuoma.lt nuolaidos taikomos stogo bagažinėms

Bagazines-nuolaidosMes pateikiame Jums net kelias nuolaidų programas, kaip sutaupyti apsiperkant Bagaziniunuoma.lt prekybos sistemoje - paprasčiausiai išsirinkite Jums labiausiai tinkamą prekę ir skambinkite ar rašykite mums

 

 Nuolaidų programa "Geriausia kaina"

Mes siūlome Jums įsigyti bagažines, ratų grandines, stogo bagažinės skersinius, dviračių ir slidžių laikiklius pačia žemiausia kaina, kokia tik galima Lietuvoje.
Viskas labai paprasta - jei Jūs radote kitoje prekybos vietoje tokią pačią prekę kaip pas mus, tik PIGIAU, mes pasiruošę pateikti Jums dar geresnį komercinį pasiūlymą. Nepirkite prekės kitur, nepasitarę su mumis


Nuolaidų programa "Užsisakyk prekę iš anksto"

Stogo bagažinės, dviračių laikikliai, slidžių laikikliai parduodami dar ir su PAPILDOMA 10% NUOLAIDA, jei prekės pristatomos per 30 darbo dienų ir už stogo bagažines, dviračių laikiklius sumokama iš anksto! "Dienos", "Savaitės", "Mėnesio",  prekėms ši taisyklė negalioja. Prekėms, kurioms jau yra pritaikyta "Autoparduotuvės" nuolaida, mūsų pasirinkimu, gali būti taikoma nuolada nuo 5% iki 10%.


Nuolaidų programos "Dienos prekė"; "Savaitės prekė"; "Mėnesio prekė"

Dienos prekėms taikoma 20% nuolaida;
Savaitės prekėms taikoma 15% nuolaida;
Mėnesio prekėms taikoma 15% nuolaida

Nuolada skaičiuoja nuo juridiniams asmenims taikomos kainos


Prekių saugumo užtikrinimo programa "Draudimas"

Mūsų įmonėje parduodamos ar nuomojamos stogo bagažinės, dviračių laikikliai, ratų grandinės yra apdraustos civilinės atsakomybės draudimu net 500 000 Lt sumai. Tik pas mus vienintelius Lietuvoje, Jūs nusipirkę ar išsinuomavę įrangą būsite apsidraudę nuo to, kad bagažinė, dviračiai ar ratų grandinės atsikabins-nukris ir nepridarys Jums žalos.


Susisiekite su mumis

Mūsų karštoji linija veikia 24/7

Telefonas:+370 687 48992

Susisiekite su mūsų karštąja linija
Nuo uodų