Prekių pristatymas ir grąžinimas

Prekių grąžinimas

Jei Jūs esate nepatenkinti pirktos stogo bagažinės kokybe, galite grąžinti stogo bagažinę per 7 dienas nuo užsakymo įvykdymo (prekės gavimo) dienos. Norint gauti grąžinamąją išmoką už grąžinamą stogo bagažinę arba ją keičiant į kitą stogo bagažinę, bagažinės turi būti grąžinamos originalioje nepažeistoje pakuotėje su visais žymekliais, lipdukais, skrajutėmis ar instrukcijomis, kurios yra pridedamos prie stogo bagažinės. Grąžinamos stogo bagažinės mums yra pristatomos į mūsų pagrindinę parduotuvę adresu Algirdo g. 54, Kaunas. Visus grąžinamos stogo bagažinės pristatymo kaštus apmoka pirkėjas. Visoms bagažinėms, kurios yra pirktos pas mus, yra suteikiama gamintojo nustatyta garantija nuo prekės gamybos defekto. Konkrečios stogo bagažinės garantinis laikotarpis yra pateiktas bagažinės garantiniame lape ir mūsų svetainėje prie konkrečios stogo bagažinės aprašymo. Jei per šį laikotarpį yra nustatomas stogo bagažinės defektas, mes arba remontuojame bagažinę arba ją pakeičiame kita bagažine. Garantija neapima visos žalos, kurią sukelia pikdžiugiškas naudojimasis stogo bagažine, kuris neatitinka įprastinio naudojimo ir gamintojo nustatytų stogo bagažinės naudojimo taisyklių.


Prekių pristatymas

Mes džiaugiamės, jei mūsų klientais tampa ir kitų šalių žmonės! Visų pirma mums, ypač džiugu šias prekes pasiūlyti Lietuvos žmonėms.

Bagažinės pirkėjui perduodamos keliais būdais: atsiimant mūsų parduotuvėse arba pristatant pirkėjo užsakyme nurodytu adresu. Reikia atminti, kad stogo bagažinės nors ir yra nesunkios, tačiau užima daug vietos. Todėl siuntų tarnybos už stogo bagažinės persiuntimą ima papildomą mokestį. 


Susisiekite su mumis

Mūsų karštoji linija veikia 24/7

Telefonas:+370 687 48992

Susisiekite su mūsų karštąja linija
Nuo uodų