Kamei bagažinės

Yra 11 prekių.

Jau daugiau nei 50 metų prekinis ženklas KAMEI asocijuojasi su novatoriškais auto aksesuarais, kurie atitinka aukščia...

Daugiau

Subkategorijos

 • Kamei OYster

  Bagažinės Kamei OYster yra novatoriškumo pavyzdys. Šios stogo bagažinės sujungia funkcionalumą ir estetiką pačiu aukščiausiu lygiu. Dėl dinamiškų savo linijų, šios stilingos stogo bagažinės sukuria galingą paketą, pasižyminti vaizdo harmonija su revoliuciniais techniniais sprendimais. Kartu su inovaciniu dizainu, su optimizuotomis dangčio linijomis, OYster gali pasigirti sudėtingomis saugos funkcijomis, tokiomis kaip ClickFix greito montavimo sistema. Stogo bagažinės funkcionalumas dar niekada nebuvo toks paprastas. Išbandykite naują požiūrį į stogo bagažines su naujomis bagažinėmis Kamei OYster

  Bagažinės Kamei OYster yra novatoriškumo pavyzdys

 • Kamei Husky

  Kamei Husky bagažinė dar kartą patvirtina stogo bagažinių Kamei patikimumą: GS saugos standartų atitikimas ir 6 metų garantija. Tai paprastas stogo bagažinės montavimas ir dviguba antiblokavimo sistema prieš savaiminį atsidarymą. Visa tai stogo bagažinę Husky padaro patikimu partneriu bet kokioje Jūsų kelionėje automobiliu. Be to stogo bagažinėje Husky XXL yra įrengta centrinė bagažinės dangčio rakinimo sistema. Stogo bagažinės Kamei Husky yra dviejų spalvų: sportiška juoda matinė bagažinė arba stilinga subtili pilka stogo bagažinė.

  Kamei Husky bagažinė dar kartą patvirtina stogo bagažinių Kamei patikimumą

 • Kamei Corvara

  Atostogos tik tapo dar patrauklesnės su naująja stogo bagažine Kamei Corvara. Atspindinti šiuolaikinių automobilių dizainą, gaminama dviejų spalvų, abu Corvara bagažinių modeliai yra įtikinamai erdvūs ir turi itin greitą ir bei lengvą tvirtinimo sistemą. Dėka naujoviškos ClickFix tvirtinimo sistemos, kuri šiuo metu, Pasaulyje yra moderniausia stogo bagažinių tvirtinimo sistema. Corvara serijos stogo bagažinės yra gaminamos su įrengta ir patentuota DuoLift atidarymo sistema. Stogo bagažinė yra taip lengva atidaroma tiek iš kairės, tiek iš dešinės pusės. Be to, bagažinės centrinis užraktas su saugiu užrakinimo mechanizmu užtikrina optimalią Jūsų bagažo apsaugą. Dabar, keliauti yra dar smagiau ir patogiau.

  Kamei Corvara bagažinė - tai oficiali Mercedes Benz; Audi stogo bagažinė

 • Kamei 510

  Stogo bagažinių KAMEI 510 serija – tai labai aukšto techninio lygio bagažinės. Šios bagažinės funkcionalumas, įranga, didelis pakrovimo tūris padaro šią bagažinę tikru pagalbininku. Jokių bereikalingų detalių, nebūtinų aksesuarų, tik pati aukščiausia detalių ir surinkimo kokybė. Tai daro šią bagažinę perkamiausia Europoje.

  Kamei 510 bagažinė - "darbinis arklys". Daugiau nėra ką pasakyti....


prekes per puslapį

prekes per puslapį

Susisiekite su mumis

Mūsų karštoji linija veikia 24/7

Telefonas:+370 687 48992

Susisiekite su mūsų karštąja linija
Nuo uodų