Hapro bagažinės

Yra 22 prekių.

Hapro stogo bagažinės išsiskiria ypač dideliu patikimumu ir kokybe. Ne veltui šio gamintojo bagažinės liaudyje yra va...

Daugiau

Subkategorijos

 • Traxer

  Hapro kompanijos konstruktoriams buvo iškeltas uždavinys - pagaminti kažką, kad butų ir „gražu ir funkcionalu ". Rezultatas Hapro Traxer. Tvirta, patraukli, saugi ir visų pirma, erdvi stogo bagažinė, turinti centrinę rakinimo sistemą, ypač patogią tvirtinimo sistemą ir bagažo papildomus tvirtinimo dirželius stogo bagažinė Hapro Traxer atitinka gerai apgalvotos auto stogo bagažinės statusą, kuri suteikia daug erdvės ir patogumo.

  Hapro Traxer atitinka gerai apgalvotos auto stogo bagažinės statusą

 • Zenith

  Hapro kompanija pasiekė savo tikslą: Automobiliai su bagažo krūva ant automobilio stogo –jau praeitis. Dabar mes turime Hapro Zenith. Papildoma bagažo talpa nesumažėja priklausomai nuo Jūsų automobilio dizaino, formos. Hapro Zenith, tai elegantiškos formos automobilinė bagažinė, kuri susilieja su Jūsų automobilio linijomis. Hapro Zenith - nuostabi harmonija tarp formos ir funkcijos. Tai elegantiška, išskirtinės spalvos, aerodinaminių savybių aerodinaminė stogo bagažinė. Dabar Jūs galite planuoti savo keliones žinodami, kad bagažinė Jūsų nepaves kelyje.

  Hapro Zenith - nuostabi harmonija tarp formos ir funkcijos

 • Cruiser

  Hapro Cruiser - yra tvirta, itin erdvi, stilingo dizaino stogo bagažinė. Su didžiulia 600 litrų bagažo erdve, nebėra reikalo palikti kažką namuose. Cruiser sujungia geriausius saugos sprendimus ir funkcionalumą. Jei jūs ieškote naudojimo paprastumo ir daug papildomo bagažo erdvės - tai yra idealus sprendimas. Šis modelis yra gaminamas tik vienos dydžio: 10.8 ir galima tik dviejų spalvų: briliantinės juodos ir antracito (tamsiai pilkos).

 • Rider

  Hapro Rider - Jūsų pastovus ir stabilus partneris kelyje. Ypatingas  dėmesys buvo skiriamas stogo bagažinės solidžiai išvaizdai, patikimumui, saugumui ir naudojimo patogumui. Tai vertinga investicija į nerūpestingą ir saugią kelionę su daug erdvės papildomam bagažui


prekes per puslapį

prekes per puslapį

Susisiekite su mumis

Mūsų karštoji linija veikia 24/7

Telefonas:+370 687 48992

Susisiekite su mūsų karštąja linija
Nuo uodų