Probox 560 Visas vaizdas

Probox 560 | Naudota

Hapro paveiksliukas
Išoriniai matmenys: 208 x 88 x 42 (cm);
Talpa: 500 litrai;
Max kraunamas svoris: 50 kg;
Atidarymas: vienpusis;
Pagaminta: Olandijoje

Pristatymas NEMOKAMAS!!!!

Smulkiau

Pro560S|N

DĖMESIO!!! Ši prekė Jums bus paruošta ir išsiųsta per 1-ą darbo dieną

Dėmesio: Paskutinė prekė sandelyje!

280,00 €

Stogo bagažinė Probox 560 - paprasta, patogi, labai talpi

Patentuota Easy-Fit stogo bagažinės pritvirtinimo sistema garantuoja, kad stogo bagažinė gali būti greitai ir lengvai pritvirtinta prie automobilio stogo. Metalinių juostų esančių stogo bagažinės dugne ir patikimas užraktas, užtikrina optimalų bagažinės saugumą. Probox tikrai patraukia dėmesį. Komfortas, erdvė, saugumas ir elegancija, tai - Hapro Probox.

Stogo bagažinės lengvas atidarymas

Bagazines-Hapro-lankstai-MStogo bagažinės atidarymą užtikrina specialūs lankstai. Kai stogo bagažinė yra atidaryta, šie lankstai stipriai laiko stogo bagažinės dangtį ir neleidžia jam užsidaryti. Šių lankstų pagalba Jūs lengvu rankos truktelėjimu uždarysite stogo bagažinę.


Stogo bagažinės tvirtinimas prie skersinių

BAGAZINES-HAPRO-PROBOX-TVIRTINIMAS-M-Easy-Fit-1   BAGAZINES-HAPRO-PROBOX-TVIRTINIMAS-M-Easy-Fit-2   BAGAZINES-HAPRO-PROBOX-TVIRTINIMAS-M-Easy-Fit-3   BAGAZINES-HAPRO-PROBOX-TVIRTINIMAS-M-Easy-Fit-4   BAGAZINES-HAPRO-PROBOX-TVIRTINIMAS-M-Easy-Fit-5   BAGAZINES-HAPRO-PROBOX-TVIRTINIMAS-M-Easy-Fit-6   BAGAZINES-HAPRO-PROBOX-TVIRTINIMAS-M-Easy-Fit-7   BAGAZINES-HAPRO-PROBOX-TVIRTINIMAS-M-Easy-Fit-8   BAGAZINES-HAPRO-PROBOX-TVIRTINIMAS-M-Easy-Fit-9

Norėdami matyti paveikslėlį didesnį, prašome paspausti ant jo

EasyFit-zenkliukas
Unikali ir patentuota Easy-Fit stogo bagažinių tvrtinimo sistema padės Jums saugiai, patikimai ir lengvai pritvirtinti stogo bagažinę prie stogo skersinių. Ši stogo bagažinių tvirtinimo sistema leis Jums vienu rankos riešo judesiu pritvirtinti stogo bagažinę. Video čia...


Stogo bagažinės centrinė rakinimo sistema

Central-lockCentrinė rakinimo sistema yra labai aktuali ir reikalinga stogo bagažinėms, kurios atsidaro iš šono. Esant centrinei rakinimo sistemai, Jūs lengvai galėsite atrakinti stogo bagažinę. Netaisyklingai uždarius stogo bagažinę, centrinė rakinimo sistema neleis Jums užrakinti stogo bagažinės ir ištrukti raktelio.


Stogo bagažinės metaliniai sustiprinimai

metal_tvirtinimas
Stogo bagažinės dugnas yra sustiprintas metalinėmis juostomis, todėl šio gaminto stogo bagažinės laikomos labai tvirtomis.


 Stogo bagažinės saugumo testai

Adac-testas
Šios stogo bagažinės gamybos metu yra nuolatos testuojamos. Šio tipo stogo bagažinės puikiai atlaiko avarijų imitavimo, praktiškumo, patikimumo ir stabilumo testus.

 


Stogo bagažinės maksimalus krovinio svoris

Maksimalus-svoris
Į šią bagažinę galima sudėti daiktų, kurių bendras svoris yra net 50kg. Tai tikrai yra daug ir visiškai pakanka į kelionę susiruošusiai tradicinio dydžio šeimai.


 Stogo bagažinės plastiko sudėtis

Probox-plastiko-sudetis
Stogo bagažinės Probox yra gaminamos iš atsparaus šalčiui ir ultravioletiniams spinduliams ABS/ASA tipo plastiko.

 


Garantija stogo bagažinei

Probox-garantijaŠioms bagažinėms yra suteikiama net 5 metų garantija.

  • Spalva: Sidabrinė (matinė)
  • Max krovinio svoris: 50 kg
  • Pagaminimo šalis: Olandija
  • Atidarymas Vienpusis

Susisiekite su mumis

Mūsų karštoji linija veikia 24/7

Telefonas:+370 687 48992

Susisiekite su mūsų karštąja linija
Nuo uodų